Radio Temptation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

La multzi ani , Valentina!

4 posters

Go down

La multzi ani , Valentina! Empty La multzi ani , Valentina!

Post  Darielut Thu Jan 20, 2011 2:22 am

Valentina,bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericita si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim!Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. In aceasta zi frumoasa natura sa-ti zimbeasca, cei dragi sa te iubeasca, cei rai sa te ocoleasca.Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La Multi Ani ,draga shi scumpa prietena ! flower flower flower flower flower [left]

Darielut
Guest


Back to top Go down

La multzi ani , Valentina! Empty LA MULTZI ANI !!!

Post  Darielutza Wed Feb 16, 2011 12:41 am

De-ash putea din cerul noptii, iute ash fura o stea, astazi chiar de ziua ta! Dar nu pot s-ajung la stele si nici cerul nu-l cuprind , lacrimand de neputinta , dar iti spun zambind " La Multi Ani!"
De Sf. Valentin, fie ca cei dragi sa te inconjoare cu caldura sufletelor lor intr-o seara magica, iar fericirea sa te ia in bratele ei in acest moment special...

Darielutza
Darielutza

Posts : 430
Join date : 2011-01-20
Age : 57
Location : Bucuresti

Back to top Go down

La multzi ani , Valentina! Empty LA MULTI ANI MARIAN!

Post  Eliza Mon Aug 15, 2011 5:10 pm

Sa ne traiesti cu numele dragul meu, sa iti dea Dumnezeu multa sanatate si sa ne bucuram impreuna de ingerii nostri.... si "Inainte cu tupeu!" Smile))...... tu esti intotdeauna TU, si ca sa o citez pe Vali, asa cum bine stii, esti "omul pe care nu poti sa te superi" Smile
Eliza
Eliza

Posts : 195
Join date : 2011-01-20
Age : 55
Location : Medgidia

Back to top Go down

La multzi ani , Valentina! Empty LA MULTI ANI Radio - Temptation!!!

Post  danul Sat Oct 01, 2011 7:23 pm

LA MULTI ANI Radio - Temptation.

Maine 2 0ctombrie se implinesc 9 luni de la prima emisie la Radio - temptation... este aniversare, este sarbataoare!
Multumim celor ce au avut incredere in acest post de radio si nu l-au lasat la greu !
A inceput frumos, a continuat frumos si dupa cum se vede este la fel de frumos in continuare.
In parg anivesrar, Radio - Temptatiion are ``haine`` noi... noi si frumoase!
Tuturor celor ce au contribuit ca mentinerea postului permeiteti-mi sa le multumesc!
Ca in orice familie si aici au mai fost mici incidente minore... au trecut, le-am uitat!
Multumim si celor ce au plecat de aici, au fost intr-o familie mica dar compacta, au ales sa plece, le doresc numai bine si sa nu uite ca Radio - Tempation a fost casa lor de suflet candva, sa pastreze doar amintirile placute!
Dupa cum se poate vedea, numarul vizitatorilor se apropie incet incet de 9000, ceea ce dupa parerea mea reprezina dovada calitatii postului de radio si muzicii emise.
Tin sa multumesc in primul rand lui Cristi, care a avut rabdare cu fiecare in parte, rabdare rar intalnita!
Multumesc tuturor!
LA MULTI ANI Radio - Temptation!!!

danul
danul

Posts : 200
Join date : 2011-01-12
Age : 63
Location : Brasov

Back to top Go down

La multzi ani , Valentina! Empty Felicitare virtuală.... de Crăciun.

Post  kaiman_onlyou Sat Dec 24, 2011 11:04 am

Aducând cu el stralucire şi belşug,
ecou de colindă şi vesel glas de clopoţel,
farmecul sărbătorilor străbate veacurile şi ne poartă an de an,
pe aceleaşi minunate aripi de vis.
Fie ca noianul de fericire şi noroc să vă inveseleasca paşii pe drumurile pe care le veti strabate în noul an, i
ar visele să vă fie încununate cu bucuria împlinirii!

Pentru toţi ascultătorii Radio Temptation,

La Mulţi Ani!


Kaiman
kaiman_onlyou
kaiman_onlyou

Posts : 180
Join date : 2011-09-22

Back to top Go down

La multzi ani , Valentina! Empty Re: La multzi ani , Valentina!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum